Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
LeoRated ★ 3.0
ParthenopeRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5