Titles you rated
The Boss BabyRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5