Titles you rated
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Joint Study AreaRated ★ 4.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
JTBC LectureRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0