Titles you rated
ElementalRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 0.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
OseamRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0