Series
Ratings
54
Rosy LoversRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0