Titles you rated
MaleficentRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0