Movies
Ratings
20
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0