Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0