Movies
Ratings
721
True GritRated ★ 3.5
Wind River Director's CutRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.0