Titles you rated
The StudioRated ★ 4.0
1923 Season 2Rated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
1923 Season 1Rated ★ 4.0
1883Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The Legend of KorraRated ★ 4.0