Series
Ratings
185
American PrimevalRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
Alias GraceRated ★ 4.5
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 3.5
Kids on the SlopeRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
ChapelwaiteRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Our Flag Means Death Season 1Rated ★ 4.0
Scenes from a MarriageRated ★ 3.5