Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
BladeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
NoahRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 0.5
The MummyRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 0.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0