Movies
Ratings
150
Lady and the TrampRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Tales of the NightRated ★ 5.0
Return to Never LandRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
OshinRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0