Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
SisterRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Saw VRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Anacondas: Trail of BloodRated ★ 1.0
PriestRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.5
Righteous TiesRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5