Titles you rated
IcemanRated ★ 4.5
Out LiveRated ★ 4.5
Super 8Rated ★ 4.0
The Man with the Golden GunRated ★ 3.5
GoemonRated ★ 4.0
Seven SwordsRated ★ 4.5
FirestormRated ★ 4.0
Universal SoldierRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The MedallionRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Pawn SacrificeRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
NoahRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0