Series
Ratings
169
TomatoRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0- The LandRated ★ 4.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Ash vs Evil DeadRated ★ 4.0
What is the Ghost Up To?Rated ★ 5.0
HotelierRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- Doctor KkaengRated ★ 4.0
Galileo XXRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
Galileo ZeroRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0