Titles you rated
ArdorRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Stake LandRated ★ 1.0
ErasedRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Boys Don't CryRated ★ 3.0