Movies
Ratings
286
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The RavenRated ★ 2.0
L: Change the WorldRated ★ 1.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
BestsellerRated ★ 2.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
88 MinutesRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Monster-in-LawRated ★ 3.0
Something BorrowedRated ★ 5.0