Movies
Ratings
327
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
The Spy Who Loved MeRated ★ 4.0
The Road HomeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0