Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5