Titles you rated
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Record of Ragnarok IIRated ★ 4.0
Record of RagnarokRated ★ 3.5
Boar HuntRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
All or Nothing: ArsenalRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0