Series
Ratings
27
GoblinRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Twenty Years OldRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5