Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Mauvais SangRated ★ 5.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.5
As I Was Moving Ahead Occasionally I Saw Brief Glimpses of BeautyRated ★ 3.5
Army of ShadowsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
CobwebRated ★ 3.5
Love & PeaceRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0