Series
Ratings
101
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
72 Cutest AnimalsRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0