Titles you rated
MaleficentRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0