Series
Ratings
50
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
TitansRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 1.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0
Mad DogRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0