Titles you rated
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Return to Never LandRated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 1.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0