Titles you rated
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 0.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0