Titles you rated
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5
Code 8Rated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
Alien WarfareRated ★ 4.5
ExtinctionRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
SpectralRated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 3.0
Angel Has FallenRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0