Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0