Series
Ratings
40
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5