Titles you rated
The MusicalRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
White LiesRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.5
Secret DoorRated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 1.0
God's QuizRated ★ 4.5
MamaRated ★ 2.5
Five FingersRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 1.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0