Series
Ratings
66
Oh My GhostRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.5
Cain and AbelRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Dr. JinRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 2.0
Feast of the GodsRated ★ 2.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 1.5
God's QuizRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
Prince HoursRated ★ 0.5
My Fair LadyRated ★ 2.0