Movies
Ratings
905
BlackkKlansmanRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
RomaRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 3.5
The Elephant ManRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 2.0
The Grapes of WrathRated ★ 3.0
Last VegasRated ★ 2.5
Bullets Over BroadwayRated ★ 3.5
Manhattan Murder MysteryRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5