Movies
Ratings
301- Fighter In The WindRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
BackdraftRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0- My Father Is HeroRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The DefenderRated ★ 5.0
CliffhangerRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
EnoughRated ★ 5.0