Titles you rated
Worst WomanRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
CandymanRated ★ 2.0