Movies
Ratings
661
VenomRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
BrothersRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
Bone TomahawkRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 0.5