Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 2.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Blood FreeRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
EncounterRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 2.0
The Lies WithinRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 2.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.5
The First Responders Season 2Rated ★ 3.0