Series
Ratings
74
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 2.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Trans-Siberian PathfindersRated ★ 3.0- 라이프 오브 사만다Rated ★ 4.0
- The Fiery Priest SpecialRated ★ 4.0
K-Ocean PathfindersRated ★ 1.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Island Part 2Rated ★ 3.0
Island Part 1Rated ★ 3.0
New HeartRated ★ 2.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Ghost WhispererRated ★ 2.5
Ghost WhispererRated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 2.0