Titles you rated
The UnforgivenRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 0.5
DaredevilRated ★ 2.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
DuelistRated ★ 0.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.5
Black HouseRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 1.5
SkylineRated ★ 0.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 2.5
The AnimatrixRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.0