Movies
Ratings
100
The HandmaidenRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
American History XRated ★ 5.0
Horrible BossesRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 3.5