Titles you rated
No Time to DieRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0