Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0- Bambino!Rated ★ 3.0
Love ShuffleRated ★ 3.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Zettai KareshiRated ★ 2.0
Operation LoveRated ★ 3.0