Movies
Ratings
110
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0