Titles you rated
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.0
Revue StarlightRated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 5.0
A Herbivorous Dragon of 5,000 Years Gets Unfairly VillainizedRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 5.0
Kuma Kuma Kuma BearRated ★ 4.0
WATATEN!: an Angel Flew Down to MeRated ★ 3.5- Soul EaterRated ★ 5.0
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 5.0
The Family Circumstances of the Unreliable WitchRated ★ 4.0
The Magical Revolution of the Reincarnated Princess and the Genius Young LadyRated ★ 4.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final BossRated ★ 4.0
The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up TrashRated ★ 4.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.5