Movies
Ratings
426
Weathering With YouRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Unforgettable DayRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5