Titles you rated
Hell's Kitchen: Young GunsRated ★ 3.5
Hell's Kitchen: Las VegasRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0