Movies
Ratings
29
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0