Movies
Ratings
513
Killing RomanceRated ★ 5.0
After YangRated ★ 4.0
It FollowsRated ★ 5.0
HighlanderRated ★ 4.0
Hail, Caesar!Rated ★ 5.0
Crooked HouseRated ★ 4.0
The Angels ShareRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.5
PandorumRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: The MovieRated ★ 2.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.5
The ArrivalRated ★ 3.0
The StrangersRated ★ 2.5
RocknRollaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5