Titles you rated
House of HummingbirdRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.5
The UpsideRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0- Survival FamilyRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5